Sponsorzy w sezonie 2018
 

KALENDARZ IMPREZ - sezon 2018RAJDOWY PUCHAR ŚLĄSKA 2018


 

1 runda | 18 marzec


2 runda | 22 kwiecień


3 runda | 03 czerwiec


4 runda | 19 sierpień


5 runda | 30 wrzesień


6 runda | 18 listopad
Zobacz więcej filmów z rajdów na YouTube:
vimeo.com/mgrallygroup


Zobacz więcej filmów z rajdów na YouTube:
www.youtube.com/user/MGRallyGroup

 

 

 

Movies

Zobacz więcej filmów z rajdów na YouTube:
vimeo.com/mgrallygroup


Zobacz więcej filmów z rajdów na YouTube:
www.youtube.com/user/MGRallyGroup

 

Generalnie rajd w Marklowicach był świetny! Zajęliśmy znakomite 2 miejsce w klasie II oraz 10 w generalce.
Przez cały dzień było naprawdę fajnie, nawet pogoda dopisała. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Cieszy nas fakt utrzymywania przez wszystkie 3 pętle podobnego tempa, to znaczy że jechaliśmy niezwykle równo, różnice były nieznaczne ale raczej z os na os poprawialiśmy czasy. Wynik cieszy nas tym bardziej, gdyż po ostatnim rajdzie trochę pogorszyły się nam humory, teraz wszystko gra i czekamy na kolejny rajd. Dzieli nas kilka punktów w klasyfikacji z Kajetanem, ale liczy się dobra zabawa, zdrowa rywalizacja i niezwykła atmosfera panująca w naszym teamie. Gratulujemy wygranej Kajetanowi. Zapraszamy do Galerii i Video oraz do kanału youtube na stronę www.youtube.com/user/MGRallyGroup (dostępne będą onboardy z naszych przejazdów). Do zobaczenia w listopadzie na rajdzie w Żorach. Chcieliśmy serdecznie podziękować naszym sponsorom, że pozwolili nam przejechać tę eliminację. Dziękujemy 4People, Leon Sp. z o.o., Grupie Atlas-Tours Sp. z o.o. oraz firmie Grafnet. Wielkie dzięki

Zobacz galerię

 
Amatorski Rajd Samochodowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice

 

Amatorski Rajd Samochodowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - 2010
który odbędzie się 10 października 2010 roku.

Zawody odbędą się 10.10.2010. – przeprowadzone zostaną w ciągu jednego dnia, odbędą się 2 próby w czasie, których odbędą się po 3 przejazdy sprawnościowe,  na nawierzchni asfaltowej.
Miejsce zawodów - Biuro Zawodów – Marklowice ul. Wyzwolenia  -  parking za Urzędem Miasta - próby sprawnościowe OS I - ul. Kilińskiego, OS II - ul. Okrężna, Stawowa.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, damy z siebie wszystko.

 
PPW: Awaria pompy paliwa

Nie udało nam się wystartować w rajdzie o Puchar Prezydenta Wodzisławia, który rozegrano w niedzielę. – Po odprawie, badaniu technicznym i tzw. przejeździe zapoznawczym nie wystartowaliśmy do żadnego z odcinków. Po zjechaniu do bazy serwisowej awarii uległa pompa paliwa. Na tym zakończyliśmy zmagania o dobre miejsce w klasie oraz klasyfikacji generalnej. Dziękujemy ekipie Tomka Baranowskiego za pomoc przy próbach uruchomienia naszego samochodu. Gratulujemy zwycięzcy naszej klasy Kajetanowi Rakowi. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody, aby się odegrać i powalczyć o punkty w klasyfikacji

 
Wodzisław już wkrótce.

5 sierpnia odbędzie się Rajd Samochodowy o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego. Jeden odcinek szutrowy, jeden asfaltowy.

Start o godz. 11:00

Zapraszamy do kibicowania!

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 następna > ostatnia >>

Strona 25 z 26


Sponsorzy w sezonie 2018