Sponsorzy w sezonie 2017
 

KALENDARZ IMPREZ - sezon 2017


13-14.05.20177 Rajd Zamkowy – 1 Runda RSMŚL | BĘDZIN

Automobilklub Zamkowy


2-3.06.2017 5 Rajd Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga - 2 Runda RSMŚL | BOCHNIA

Automobilklub Śląski


22-23.09.201763 Rajd Wisły - 3 Runda RSMŚL | WISŁA

Automobilklub Śląski


13-15.10.2017Rajd Śląska - 4 Runda RSMŚL | MIKOŁÓW/ŻORY

Automobilklub Ziemi Tyskiej


17-18.11.201743 Rajd Cieszyńskiej Barbórki - 5 Runda RSMŚL | CIESZYN

Automobilklub Cieszyński
Zobacz więcej filmów z rajdów na YouTube:
vimeo.com/mgrallygroup


Zobacz więcej filmów z rajdów na YouTube:
www.youtube.com/user/MGRallyGroup

 

 

 

Wesołych Świąt Wielkanocnych 2015


Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,

przepełnionych radością, miłością i wiarą.

Niech Wielkanoc przyniesie Wam spokój i radość,

z nadchodzącej wiosny.

Pogody ducha i radości,

z faktu Zmartwychwstania Pańskiego

oraz smacznego jajka i mokrego dyngusa,

w gronie najbliższej rodziny.

Wesołego Alleluja! życzy MG RALLY GROUP

 
Sezon 2015... sezonem małych zmian

W sezonie 2015
w naszym zespole szykują się małe zmiany. Jak już wiadomo, nie mamy naszej cytryny więc czekaliśmy do ostatniej chwili z decyzją odnośnie dalszych startów. W grę wchodziły starty w III lidze (RO), ale z uwagi na braki sprzętowe, a przede wszystkim finansowe zmuszeni jesteśmy zawiesić "wspólne" starty w tym sezonie.
Team MG Rally Group zostanie chwilowo rozdzielony. Mateusz będzie skupiał swoją uwagę na trochę innych celach, a Mariusz będzie startował nadal w rajdach amatorskich z tym że w zmienionym składzie. Tegoroczne starty będą się odbywały z udziałem Michała Małkowskiego, który również rywalizował z nami na zeszłorocznych odcinkach, jednakże w innej klasie pojemnościowej.

Reasumując, czeka nas sporo niespodzianek, zmiana auta, kierowcy, miejscowości w których będziemy startować itp. Będzie to na pewno nowe doświadczenie, bo mocniejsze auto, inny profil kierowcy i będziemy się skupiać na dwóch, maksymalnie trzech okręgach. Jedną z fajniejszych niespodzianek, będzie prawdopodobnie wspólny start w Mistrzostwach Polski w jednej z rund, a dokładnie w Rajdzie Wisły. To byłoby coś Laughing

Będziemy informować na bieżąco o postępach naszych planów... 

pozdrawiamy,

MG Rally Group


 
Wesołych Świąt


Serdeczne życzenia radosnych Świąt
w cieple rodziny, pięknie pachnącej choinki,
zdrowia i energii na co dzień oraz uśmiechu
i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku

życzy

MG Rally Group | Mateusz Glenc i Mariusz Marek

 


 
Deszczowo i nieco pechowo, ale towarzysko...Nie tak wyobrażaliśmy sobie zdobycie kolejnego i ostatniego wpisu do załącznika P-3 potrzebnego do upragnionych licencji R2 oraz P.
Tarnowskich Gór nie zapamiętamy raczej zbyt dobrze. Poza towarzystwem, znajomymi i atmosferą na rajdzie wszystko układało się nie po naszej myśli. Od samego początku było jakoś dziwnie... Pogoda była fatalna, ale warunki wszyscy mieli takie same, więc nie ma na co narzekać. Nie przypuszczaliśmy, że tego deszczu będzie aż tak dużo! Slick momentami nie dawał rady.

2 odcinki typowe dla KJS - pachołkolandia i jeden mega fajny w lesie. Ten w lesie nam się podobał, ale nie mogliśmy na nim odrobić naszych strat.
1 Powiatowy Rajd Młodych Kierowców zakończyliśmy więc na 4 miejscu w klasie K-2. Do podium zabrakło niewiele bo 6s, ale zebraliśmy na tym rajdzie wszystko co się dało. Nigdy wcześniej nie pobiliśmy takiego rekordu. Taryfa, spóźnienie na PKC, przejechana meta, to wszystko odebrało nam szanse na dobry wynik. Oczywiście można by się wykłócać o niektóre z tych rzeczy, ale to walka z wiatrakami. Spóźnienie na PKC było wg nas spowodowane złą organizacją bo, kto miał pecha (a nam towarzyszył) i trafił na korek na światłach nie zdążył na PKC, poza tym błędy w książce drogowej - 10m i 100m to dla nas duża różnica. Przejechana meta to efekt "zjechanego" już slicka a taryfa, no cóż. Nie udało się nam za pierwszym razem przejechać trasy po placu bezbłędnie, bo zapoznania nie było, a nam najzwyczajniej wszystkie słupki wydawały się takie same Laughing. Jednym słowem - pech! Ale za to spotkaliśmy naszych znajomych, którzy zazwyczaj nam kibicowali, a tym razem startowali w klasie Gość. Atmosfera więc była przednia i mimo brzydkiej pogody, promieniował uśmiech. My natomiast gdy już wiedzieliśmy, że nasze szanse na dobry wynik spadły do zera, postanowiliśmy jechać tak, aby ukończyć tę imprezę i zrealizować plan minimum, czyli zdobyć wpis KJS. Potem postanowiliśmy się dobrze bawić na dojazdówce i ostatnim odcinku specjalnym - o tym na kanale www.youtube.com/user/MGRallyGroup Sealed.

Dziękujemy naszym sponsorom za start, a wszystkim którzy ukończyli ten rajd serdecznie gratulujemy. Podziękowania dla MOJITO, Atlas-Tours, Piekarnia Pierchała za wsparcie. Przed nami jeszcze jedna i ostatnia eliminacja w tym sezonie. Sami zdecydujemy, gdzie wystartujemy i wcale nie musi to być już KJS.

Do zobaczenia wkrótce, pozdrawiamy
Mateusz Glenc i Mariusz Marek | MG Rally Group

 
Ostatni punktowany KJS | Tarnowskie Góry


Już w najbliższą sobotę 8.11.2014r. w Tarnowskich Górach odbędzie się kolejny KJS, tym razem w starym składzie. Będzie to nasza ostatnia regulaminowa próba w tym sezonie do uzyskania licencji R2 oraz P. Potem zdecydujemy, czy będzie jeszcze jeden KJS czy już na luzie inna eliminacja. Na razie skupiamy się w 100% na starcie w Tarnowskich Górach. Jesteśmy głodni zwycięstwa, a minimum podium. Zapraszamy do kibicowania!

Organizatorem rajdu jest Automobilklub Śląski i Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach. 

Impreza nosi nazwę I POWIATOWY RAJD MŁODYCH KIEROWCÓW:

ODBIÓR ADMINISTRACYJNY

08.11.2014r od godz. 07:30 do godz. 08:30

Biuro KJS Tarnowskie Góry, Klub 22, ul. Czarnohucka 22

Klasy według pojemności silnika:

K 1 do 1400ccm
K 2 powyżej 1400ccm i do 1600ccm - Saxo VTS Mateusz Glenc/Mariusz Marek
K 3 powyżej 1600ccm i do 2000ccm
K 4 powyżej 2000ccm

Patronat medialny:
TVP Katowice
Radio Piekary

Gośćmi specjalnymi podczas rajdu będą KIEROWCY RAJDOWI oraz wokalistka Marta X.

Zaprasza zespół MG Rally Group | Mat i Mario

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 25


Sponsorzy w sezonie 2017