Sponsorzy w sezonie 2018
 

KALENDARZ IMPREZ - sezon 2018RAJDOWY PUCHAR ŚLĄSKA 2018


 

1 runda | 18 marzec


2 runda | 22 kwiecień


3 runda | 03 czerwiec


4 runda | 19 sierpień


5 runda | 30 wrzesień


6 runda | 18 listopad
Zobacz więcej filmów z rajdów na YouTube:
vimeo.com/mgrallygroup


Zobacz więcej filmów z rajdów na YouTube:
www.youtube.com/user/MGRallyGroup

 

 

 

Wesołych Świąt


Serdeczne życzenia radosnych Świąt
w cieple rodziny, pięknie pachnącej choinki,
zdrowia i energii na co dzień oraz uśmiechu
i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku

życzy

MG Rally Group | Mateusz Glenc i Mariusz Marek

 


 
Deszczowo i nieco pechowo, ale towarzysko...Nie tak wyobrażaliśmy sobie zdobycie kolejnego i ostatniego wpisu do załącznika P-3 potrzebnego do upragnionych licencji R2 oraz P.
Tarnowskich Gór nie zapamiętamy raczej zbyt dobrze. Poza towarzystwem, znajomymi i atmosferą na rajdzie wszystko układało się nie po naszej myśli. Od samego początku było jakoś dziwnie... Pogoda była fatalna, ale warunki wszyscy mieli takie same, więc nie ma na co narzekać. Nie przypuszczaliśmy, że tego deszczu będzie aż tak dużo! Slick momentami nie dawał rady.

2 odcinki typowe dla KJS - pachołkolandia i jeden mega fajny w lesie. Ten w lesie nam się podobał, ale nie mogliśmy na nim odrobić naszych strat.
1 Powiatowy Rajd Młodych Kierowców zakończyliśmy więc na 4 miejscu w klasie K-2. Do podium zabrakło niewiele bo 6s, ale zebraliśmy na tym rajdzie wszystko co się dało. Nigdy wcześniej nie pobiliśmy takiego rekordu. Taryfa, spóźnienie na PKC, przejechana meta, to wszystko odebrało nam szanse na dobry wynik. Oczywiście można by się wykłócać o niektóre z tych rzeczy, ale to walka z wiatrakami. Spóźnienie na PKC było wg nas spowodowane złą organizacją bo, kto miał pecha (a nam towarzyszył) i trafił na korek na światłach nie zdążył na PKC, poza tym błędy w książce drogowej - 10m i 100m to dla nas duża różnica. Przejechana meta to efekt "zjechanego" już slicka a taryfa, no cóż. Nie udało się nam za pierwszym razem przejechać trasy po placu bezbłędnie, bo zapoznania nie było, a nam najzwyczajniej wszystkie słupki wydawały się takie same Laughing. Jednym słowem - pech! Ale za to spotkaliśmy naszych znajomych, którzy zazwyczaj nam kibicowali, a tym razem startowali w klasie Gość. Atmosfera więc była przednia i mimo brzydkiej pogody, promieniował uśmiech. My natomiast gdy już wiedzieliśmy, że nasze szanse na dobry wynik spadły do zera, postanowiliśmy jechać tak, aby ukończyć tę imprezę i zrealizować plan minimum, czyli zdobyć wpis KJS. Potem postanowiliśmy się dobrze bawić na dojazdówce i ostatnim odcinku specjalnym - o tym na kanale www.youtube.com/user/MGRallyGroup Sealed.

Dziękujemy naszym sponsorom za start, a wszystkim którzy ukończyli ten rajd serdecznie gratulujemy. Podziękowania dla MOJITO, Atlas-Tours, Piekarnia Pierchała za wsparcie. Przed nami jeszcze jedna i ostatnia eliminacja w tym sezonie. Sami zdecydujemy, gdzie wystartujemy i wcale nie musi to być już KJS.

Do zobaczenia wkrótce, pozdrawiamy
Mateusz Glenc i Mariusz Marek | MG Rally Group

 
Ostatni punktowany KJS | Tarnowskie Góry


Już w najbliższą sobotę 8.11.2014r. w Tarnowskich Górach odbędzie się kolejny KJS, tym razem w starym składzie. Będzie to nasza ostatnia regulaminowa próba w tym sezonie do uzyskania licencji R2 oraz P. Potem zdecydujemy, czy będzie jeszcze jeden KJS czy już na luzie inna eliminacja. Na razie skupiamy się w 100% na starcie w Tarnowskich Górach. Jesteśmy głodni zwycięstwa, a minimum podium. Zapraszamy do kibicowania!

Organizatorem rajdu jest Automobilklub Śląski i Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach. 

Impreza nosi nazwę I POWIATOWY RAJD MŁODYCH KIEROWCÓW:

ODBIÓR ADMINISTRACYJNY

08.11.2014r od godz. 07:30 do godz. 08:30

Biuro KJS Tarnowskie Góry, Klub 22, ul. Czarnohucka 22

Klasy według pojemności silnika:

K 1 do 1400ccm
K 2 powyżej 1400ccm i do 1600ccm - Saxo VTS Mateusz Glenc/Mariusz Marek
K 3 powyżej 1600ccm i do 2000ccm
K 4 powyżej 2000ccm

Patronat medialny:
TVP Katowice
Radio Piekary

Gośćmi specjalnymi podczas rajdu będą KIEROWCY RAJDOWI oraz wokalistka Marta X.

Zaprasza zespół MG Rally Group | Mat i Mario

 
Like a spider - nasza szyba jak pajączek | KJS Dobrzeń WielkiTak tak... Już po rajdzie w Dobrzeniu Wielkim. Rzeklibyśmy, sukces Laughing Po tym co nas spotkało, nie możemy się bardziej cieszyć stojąc na mecie i kończąc ten piekielnie trudny rajd. Dla nas trudny był podwójnie. Raz z powodu naszej przygody, a dwa bardzo trudnych warunków panujących na odcinkach i ciężkich dla naszego auta.
Cóż, rajd ukończony na 6 miejscu w klasie K-3 i 10 w klasyfikacji generalnej. Mamy już 5 wpisów KJS. To tyle dobrych wieści.
Ze złych, nasza cytrynka ponownie musi zmienić przednią szybę, trzeba odbudować maskę, trochę dachu, zawieszenie i parę drobnych innych rzeczy. Organizator, a więc Automobilklub Opolski przygotował dla nas 9 prób (3 odcinki, pokonywane trzykrotnie) o wdzięcznych nazwach: Balaton, Żwirek i Safari.
Po OA i BK nadszedł czas na zapoznanie. Mieliśmy 1h przed odprawą. Ruszyliśmy więc na pierwszy odcinek. Poszło gładko. Niestety na dojazdówce wydarzyła się rzecz nieprawdopodobna, mianowicie w pewnym momencie otworzyła nam się maska z impetem uderzając w przednią szybę. STOP. Po ocknięciu się, zapieliśmy maskę z powrotem i pojechaliśmy dalej. Na kolejnych próbach już tylko zdziwienie, aż do zjazdu na bazę. Tam, po rozmowie z Dyrektorem Biura zostaliśmy dopuszczeni do startu. Pozostało tylko "po cichutku" przejechać dojazdówki. Udało się.
Po pierwszej pętli, którą traktowaliśmy z przymrużeniem oka, byliśmy na 5 w klasie. Na kolejnych pętlach już atakowaliśmy, ale nie udało nam się odrobić strat. Jechaliśmy tak naprawdę "do mety". Jednym słowem, pech. Albo sprzęt działa i idziemy ogniem, ale nie działa i walczymy o dojechanie. Niemniej jednak, zabawy było co niemiara. Byliśmy z chłopakami z Rybnika z Casto Rally Team, którzy debiutowali w KJS swoją Astrą i wspieraliśmy się nawzajem. Gratulujemy im, bo wskoczyli na 2 miejsce w klasie i 18 w generalce. Wyniki zawodów jak niżej.Chcemy podziękować kibicom, Gosi, Arkowi, chłopakom z klasy K-3, ale przede wszystkim naszym kochanym SPONSOROM, bez których nie moglibyśmy cieszyć się z jazdy. Wielkie podziękowania dla MOJITO, Piekarnia Pierchała, Atlas-Tours, Stalbet, Pegaz oraz patronów medialnych, rybnik com pl i Nowiny.

Zapraszamy wszystkich trochę bliżej, już 26.10 do Jastrzębia Zdroju na kolejny KJS.

pozdrawiamy,
Mateusz i Mariusz


 
Q4 - ostatni kwartał - KJS Dobrzeń Wielki
Wznawiamy starty po krótkiej przerwie. Tym razem wracamy znowu w okolice Opola.

Automobilklub Opolski zaprasza na pierwszą po wakacyjnej przerwie imprezę cyklu Kierowca Roku Opolszczyzny 2014 - KJS Dobrzeń Wielki. Impreza odbędzie się 28 września na terenie gminy Dobrzeń Wielki. Planowane jest rozegranie 9 prób sprawnościowych o nawierzchni szutrowej. Więcej informacji wkrótce.

Szczegóły rajdu w zakładce WIĘCEJ
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 26


Sponsorzy w sezonie 2018