Sponsorzy w sezonie 2017
 

KALENDARZ IMPREZ - sezon 2017


13-14.05.20177 Rajd Zamkowy – 1 Runda RSMŚL | BĘDZIN

Automobilklub Zamkowy


2-3.06.2017 5 Rajd Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga - 2 Runda RSMŚL | BOCHNIA

Automobilklub Śląski


22-23.09.201763 Rajd Wisły - 3 Runda RSMŚL | WISŁA

Automobilklub Śląski


13-15.10.2017Rajd Śląska - 4 Runda RSMŚL | MIKOŁÓW/ŻORY

Automobilklub Ziemi Tyskiej


17-18.11.201743 Rajd Cieszyńskiej Barbórki - 5 Runda RSMŚL | CIESZYN

Automobilklub Cieszyński
Zobacz więcej filmów z rajdów na YouTube:
vimeo.com/mgrallygroup


Zobacz więcej filmów z rajdów na YouTube:
www.youtube.com/user/MGRallyGroup

 

 

 

Amatorsko na szutry! Rally Gaszowice
71 Rajd Polski
za nami, a nam ciągle mało. Chwila przerwy od startów naszej załogi w KJS, więc chcemy to wykorzystać i pojechać rajd dla naszych kibiców, sponsorów i siebie - po prostu dla treningu i zabawy.

Zapraszamy więc bardzo serdecznie do kibicowania wszystkim załogom w tym rajdzie i zwiększenia frekwencji. Rajd odbędzie się 13 lipca 2014 w niedzielę w Gaszowicach. Mamy nadzieję, że to będzie jak zwykle dobry rajd, pełen mocnych wrażeń, emocji, rywalizacji i niezapomnianej atmosfery.
Wszystkie informacje znajdują się na stronie organizatora rajdu AMK Ślązak. Dla zainteresowanych, program jak niżej:


zapraszamy,

MG Rally Group | M.Glenc i M.Marek
 
Historycznie.. na podium! 45 RAJD FestiwalowyNasz zespół zapisał się w kartach historii, podobnie jak 45 Rajd Festiwalowy w Opolu, który odbył się 21-22 czerwca 2014 roku.
Zajęliśmy znakomite 3 miejsce w klasie III oraz 12 miejsce w klasyfikacji generalnej. Nie było jednak łatwo. Już podczas pierwszego dnia przyszło nam się zmierzyć ze zmienną aurą. Mokry asfalt nie wybacza błędów! Na drugiej pętli prologu ulicami miasta Opola, chcieliśmy odrobić trochę czasu i zbliżyć się do drugiego miejsca w klasie, lecz na lewym ciasnym łuku "puścił" slick i obróciliśmy się o 180 stopni pędząc tyłem w stronę słupa. Na szczęście nic się nie stało, ani nam ani samochodowi. Po tej przygodzie, bojowo nastawiliśmy się na dzień drugi.

Drugi dzień to jednak notoryczne problemy z linką sprzęgła, która skutecznie uniemożliwiała nam walkę z czołówką. Jak to my, nie poddaliśmy się i walczyliśmy do samego końca lecz nie z kolegami z klasy, a z samochodem, ostatecznie dowożąc do mety 3 miejsce w klasie i 12 w klasyfikacji generalnej. 

Dla nas najważniejsze było ukończenie zawodów, gdyż był to już nasz trzeci KJS liczący się w zdobyciu upragnionej licencji rajdowej. Jesteśmy więc na półmetku.
Kolejna informacja, która dodała nam skrzydeł to wiadomość, iż w historycznym Rajdzie Festiwalowym brał kiedyś udział m.in. Krzysztof Hołowczyc startujący z nr 15. Na tegorocznym rajdzie, mieliśmy właśnie taki numer!Zapraszamy serdecznie do przeczytania znakomitej relacji z 45 Rajdu Festiwalowego na stronie http://www.rajdfestiwalowy.pl/index.php?nid=42 Autor artykułu świetnie podsumował dwudniowy rajd, więc warto poświęcić przysłowiowe 5 minut. Poniżej przedstawiamy wyniki naszych zmagań.Chcemy podziękować naszym sponsorom, bez których nasze starty nie byłyby możliwe. Ogromne podziękowania kierujemy do:
MOJITO, Atlas-Tours, Piekarnia PIERCHAŁA, Hookah Chill Tea Time, Stalbet i pozostałym. Dziękujemy też patronatom za wsparcie medialne, które jest bardzo ważne.

Zapraszamy na kolejne eliminacje, już wkrótce niespodzianka...


pozdrawiamy,

zespół MG Rally Group

 
KJS Śpiewająco | 45 Rajd Festiwalowy w OpoluNasz zespół nie zwalnia tempa. Nie tak dawno zakończył się KJS w Gliwicach, a już miło nam zapowiedzieć kolejny rajd, na który czekaliśmy z utęsknieniem. Czynników sprawiających, iż ten właśnie rajd jest dla nas bardzo interesujący, jest wiele. Jednym z nich jest to, iż będzie to rajd dwudniowy z tzw. prologiem.

Czas na 45 Rajd Festiwalowy w Opolu, który odbędzie się 21-22 czerwca 2014 roku. Będą to zarazem III Runda Kierowcy Roku Opolszczyzny oraz Mistrzostwa Polski Dziennikarzy. Przypomnijmy, iż I Rundę ukończyliśmy na 2 miejscu w klasie. Oby był to dobry prognostyk na tę eliminację.

Impreza zostanie przeprowadzona w ciągu dwóch dni i składać się będzie z 1 etapu i 4 sekcji. Na trasie zlokalizowanych będzie 14 prób poprzedzonych PKC. Każda próba będzie zakończona metą lotną.

Nawierzchnia trasy i prób : asfalt

Długość trasy: 147,63 km ( w tym 19,8 km prób)

Trasa imprezy jest obowiązkowa i została opisana w książce drogowej.

45 Rajd Festiwalowy rozpocznie prolog na ul. Wschodniej w Opolu, podczas którego baza dla startujących będzie mieściła się na parkingu przy skrzyżowaniu ul. Wschodniej z ul. Rejtana. Próba ta będzie w sobotę przejeżdżana dwa razy. Również w niedzielę przy ul. Wschodniej rozegrane zostaną trzy przejazdy. Jednak ich konfiguracja będzie inna niż próby sobotniej. Trzy pozostałe lokalizacje, próba w Zawadzie oraz nowe odcinki w Dobrzeniu Wielkim i Brzeziu.
Komasacja oraz meta podobnie jak start zlokalizowana będzie w domEXPO.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronach www.rajdfestiwalowy.pl oraz www.automobilklub.opole.pl

Do zobaczenia mamy nadzieję na odcinkach.Zapraszamy serdecznie,
Mateusz Glenc i Mariusz Marek | MG Rally Group

 
Trawa nie jest problemem, ale ręczny tak | KJS Gliwice


fot. Smak podium

Sukcesem zakończył się dla naszej załogi 1 Rajd Arena w Gliwicach 25 maja 2014 roku, który był jednocześnie kolejną eliminacją KJS. Ważne dla nas było przede wszystkim ukończenie zawodów, ale wiadomo nie przyjechaliśmy tylko po wpis. Chcieliśmy się pokazać z jak najlepszej strony licząc oczywiście na bezawaryjność auta. Rajd odbył się na terenie Auto Moto Klubu Gliwice, naszego docelowego automoblilklubu, pod którego skrzydłami zamierzamy startować w przyszłym roku. Tym bardziej zależało nam na dobrym wyniku. Wynik to 2 miejsce w klasie K-2 oraz 2 miejsce w klasyfikacji generalnej

Organizator przygotował 2 próby sportowe na terenie centrum handlowego ARENA (OS 1 Norauto oraz OS 2 Leroy Merlin), które pokonywane były trzykrotnie. Co nas zaskoczyło na samym początku? OS1, którego jednym z fragmentów była trawa, a pod nią nawierzchnia przypominająca nieco szuter. Trochę się zdziwiliśmy, gdy poinformowano nas o konieczności podróżowania po tej nawierzchni, ale daliśmy radę. Największym problemem dla nas, a zwłaszcza dla naszego auta był nawrót na OS1, gdzie musieliśmy użyć hamulca ręcznego. Niestety on nie działał. Próbowaliśmy trzy razy, ale pozostało nam zawracać na trzy. Nasz kolega z Saxo, który notabene wygrał klasę K-2 i generalkę radził sobie świetnie, głównie dzięki hydraulicznemu hamulcowi ręcznemu. Nam pozostało odrabiać straty na OS2 Leroy Merlin, co skutecznie robiliśmy wygrywając dwie pętle z rzędu. W ostateczności straciliśmy zaledwie 3s w klasyfikacji generalnej i klasie do pierwszego miejsca.
Walka była więc do samego końca, emocji nie brakowało no i pogoda fantastyczna. Gorący doping ze strony licznie zgromadzonej publiczności pomagał nam realizować swój plan, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.
Dziękujemy wszystkim kibicom, naszym fanom oraz kolegom z pozostałych teamów za rywalizację i wysoki poziom zawodów. 

Szczególne słowa podziękowania należą się oczywiście naszym wiernym sponsorom i patronatom. Dziękujemy naszym partnerom, czyli:

MOJITO, Atlas-Tours, Piekarnia Pierchała, Stalbet, Hookah Chill Tea Time, Pegaz oraz Grafnet, a także tygodnikowi Nowiny i portalowi rybnik.com.pl.

Zapraszamy do GALERII oraz na nasz FANPAGE.

pozdrawiamy,
Mateusz i Mariusz | MG Rally Group 
U siebie... | KJS Gliwice

Czas na rajd prawie u siebie... 1 Rajd Arena Gliwice - KJS zbliża się wielkimi krokami. Kolejna eliminacja PZM już 25 maja 2014 roku w Gliwicach.
Nasz team przygotowuje się do startu i mamy zamiar nie tylko ukończyć rajd aby zdobyć wpis do KJS, ale i zająć bardzo dobre miejsca, najlepiej na podium.

Jak zwykle prosimy o gorący doping, a my na pewno odwdzięczymy się solidną jazdą. Oby tylko samochód nie przysporzył nam jakiś kłopotów, bo w tym sezonie praktycznie na każdym rajdzie coś się dzieje. Liczymy na bezawaryjność sprzętu i atak od początku do końca rajdu. Dziękujemy naszym sponsorom:
MOJITO Rybnik, Atlas-Tours Żory, Piekarnia Pierchała Rybnik, Hookah Chill Tea Time Rydułtowy, Stalbet, Pegaz Rydułtowy,

Wsparcie medialne:
rybnik.com.pl, NOWINY, Infomag Jastrzębie-Zdrój, Grafnet

Zapraszamy serdecznie
MG Rally Group | Mateusz Glenc i Mariusz Marek


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 25


Sponsorzy w sezonie 2017