Sponsorzy w sezonie 2017
 

KALENDARZ IMPREZ - sezon 2017


13-14.05.20177 Rajd Zamkowy – 1 Runda RSMŚL | BĘDZIN

Automobilklub Zamkowy


2-3.06.2017 5 Rajd Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga - 2 Runda RSMŚL | BOCHNIA

Automobilklub Śląski


22-23.09.201763 Rajd Wisły - 3 Runda RSMŚL | WISŁA

Automobilklub Śląski


13-15.10.2017Rajd Śląska - 4 Runda RSMŚL | MIKOŁÓW/ŻORY

Automobilklub Ziemi Tyskiej


17-18.11.201743 Rajd Cieszyńskiej Barbórki - 5 Runda RSMŚL | CIESZYN

Automobilklub Cieszyński
Zobacz więcej filmów z rajdów na YouTube:
vimeo.com/mgrallygroup


Zobacz więcej filmów z rajdów na YouTube:
www.youtube.com/user/MGRallyGroup

 

 

 

Rally Żory | soon...Już niedługo... kolejne emocje | ARS ŻORY 
SRC Bytom - sukces po 3 rundachPodsumowanie po 3 rundach cyklu Szombierki Rally Cup 2013 w Bytomiu. 

Po trzech eliminacjach zawodów SRC chcieliśmy przedstawić klasyfikację generalną oraz klasy 2 (naszej). Zapowiada się interesująca rywalizacja, zobaczcie sami Wink

KLASYFIKACJA ROCZNA | GENERALNA

KLASYFIKACJA ROCZNA | KLASA 2


Zapraszamy do kibicowania i wsparcia naszej załogi podczas ostatniej rundy SRC w Bytomiu. 

zespół MG RALLY GROUP 
SRC - runda 3 | FANTASTYCZNIE!


SRC | Runda 3 | M.Glenc i M.Marek

VVV | Veni, Vidi, Vici !!!

Udało nam się. To była świetna robota. Naprawdę cieszymy się jak małe dzieci z tej wygranej, bo takiej zaciekłej, równej i uczciwej rywalizacji dawno nie pamiętamy. Szombierki Rally Cup - Runda 3 zakończyła się dla naszego teamu bardzo pomyślnie. Rajd ukończyliśmy na fantastycznym 1 miejscu w klasie II oraz 4 miejscu w klasyfikacji generalnej na ponad 70 załóg. Biorąc pod uwagę, że po 2 pętli dystans czasowy pomiędzy trzema samochodami wynosił dziesiętne sekundy, uważamy to za niezły wyczyn.

Przypomnijmy, rajd odbył się 8 września 2013 roku w Bytomiu. Była to trzecia eliminacja SRC w tym sezonie. Po dwóch rundach, zabawa dla naszego zespołu zaczęła się od nowa. Przed rajdem zajmowaliśmy 2 miejsce w klasyfikacji klasy II, więc chcieliśmy wrócić na miejsce pierwsze. To zadanie, jak się później okazało nie należało do łatwych.

Bytom przywitał nas piękną, słoneczną pogodą. BK oraz pozostałe punkty regulaminu związane z organizacją odbyły się bez zarzutu. Wszystko na najwyższym poziomie. Przez sito procedur przebrnęliśmy gładko, by w końcu stanąć na starcie do pierwszej pętli jedynego w tym dniu odcinka specjalnego, ale jakże szybkiego i wyśmienicie skonfigurowanego. Na mecie pierwszej pętli zameldowaliśmy się jako 4 załoga w klasie i 6 w generalce. Nadmieniamy, iż po każdej pętli organizator zadbał o czasy dla każdej załogi, co tylko "podkręcało" atmosferę. W międzyczasie podziwialiśmy inne samochody kolegów z różnych klas, w tym m.in. nowego Mitsubishi Lancer Evo IX zakupionego od Filipa Nivette, Fiata Grande Punto Abarth, który notabene wypadł z trasy całkowicie niszcząc zawieszenie, czy znane nam potwornie mocne Audi 90 Andrzeja Rducha. Ciekawie jechały również wszystkie auta z klasy RWD. Do drugiej pętli rajdu ruszyliśmy silnie zmotywowani aby poprawić czas i wskoczyć na podium. Przed nami były 2 Hondy Civic i VW Polo. Różnice czasowe ok 1s. Decyzja jednogłośna - atak! Na mecie drugi czas. Po drugiej pętli byliśmy na 2 miejscu w klasie, generalki nie śledziliśmy, mieliśmy wystarczająco dużo emocji w naszej grupie. Emocje sięgały zenitu. Przed nami Honda Civic z przewagą 3s, za nami atakujące Polo ze stratą 0,7s oraz kolejna Honda ze stratą 0,75s. Postanowiliśmy oczywiście walczyć do końca, nie tyle o utrzymanie pozycji, co o zaatakowanie naszego czasu. Pomiary, które otrzymywaliśmy na mecie nie obejmowały kar, taryf itp. Wiedzieliśmy, że każdy nasz przejazd był czysty. Ruszyliśmy do trzeciej pętli. Na mecie czas o 2s lepszy od poprzedniego naszego czasu. Byliśmy wniebowzięci. To była prawdziwa radość. W sumie odrobiliśmy 4s po pierwszej pętli. Później okazało się, że kolegów z Polo dopadła awaria skrzyni biegów na odcinku 3 pętli, zaś prowadząca Honda otrzymała wcześniej taryfę, o której nie mieliśmy zielonego pojęcia. Niemniej nasz czas na ostatniej pętli i tak był lepszy o 5s. Tak więc, uradowani czekaliśmy już tylko na oficjalne wyniki i rozdanie nagród.

Jak wspomnieliśmy, tak zaciętej i wyrównanej walki dawno nie pamiętaliśmy. To był wspaniały dzień i rajd. Za to wszystko, chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym kibicom, fanom, przyjaciołom i znajomym. Dziękujemy kolegom z klasy i generalki za emocje do samego końca, oby więcej takich rajdów.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować naszym sponsorom, za umożliwienie startu w zawodach, w szczególności firmie MOJITO, restauracji LEŚNA PERŁA, biurowi podróży ATLAS-TOURS, firmie Grafnet, szkole nauki jazdy Pegaz oraz herbaciarni Hookah - Chill Tea Time. Dziękujemy za wsparcie.

Zapraszamy na kolejne rajdy już wkrótce.

zespół | MG Rally Group

Wyniki w zakładce więcej... wystarczy najechać na wybraną klasyfikacja - link się otworzy Laughing
Więcej…
 
Szombierki Rally Cup 2013 - Runda 3Witamy serdecznie,

Przed nami kolejna runda SRC CUP Szombierki Rally Bytom | Runda 3. Nasza załoga w składzie Mateusz Glenc | Mariusz Marek w lekko zmodyfikowanym (jak się uda) Citroenie Saxo zmierzy się z pozostałymi uczestnikami rajdu w niedzielę 8 września 2013 w Bytomiu. Poniżej podajemy szczegółowe informacje dotyczące zawodów.

Program imprezy:

  1. Przyjęcia zgłoszenia załóg | godz.     7 00 -  8 00
  2. Badanie kontrolne BK | godz.     7 00 -  8 30
  3. Odprawa uczestników | godz.     9 30
  4. Przejazd zapoznawczy | godz.   10 00 - 10 45
  5. Start do pierwszej próby | godz.   11 00
  6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród | godz.   17 30 - 1800


Ustalenia ogólne:

Zawody odbędą się 08.09.2013 | przeprowadzone zostaną w ciągu jednego dnia, trasa składać się będzie z 1 odcinka specjalnego (o długości. 2200 m), pokonywanego 3 krotnie + 1 przejazd zapoznawczy.


Miejsce zawodów:

Biuro Zawodów – Bytom, ul Frycza-Modrzewskiego 3, biurowiec T.S. „Szombierki Bytom”.
Próba sprawnościowa: parkingi należące do T.S „Szombierki Bytom” wraz z przyległymi uliczkami i elementami infrastruktury.

Zgłoszenia są przyjmowane od 22.08.2013 r. tylko i wyłącznie pocztą elektroniczną za pomocą wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres organizatora ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) do dnia 05.09.2013 r. do godz. 2359.


Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować naszym sponsorom, za umożliwienie startu w zawodach, w szczególności firmie
MOJITO, restauracji LEŚNA PERŁA, biurowi podróży ATLAS-TOURS, firmie Grafnet, szkole nauki jazdy Pegaz oraz herbaciarni Hookah - Chill Tea Time. Podziękowania kierujemy tradycyjnie do naszych patronów medialnych, tygodnika NOWINY oraz portalu rybnik.com.pl


Zapraszamy serdecznie!

MG Rally Group | Mateusz Glenc i Mariusz Marek

 

 
Ślizgająco po zwycięstwo w Gaszowicach


fot. Tomek Baranowski

Uuffffff... Się działo. Nie dość, że upał straszny, to gorąco było również na odcinkach. Nie moglibyśmy jednak nie napisać, że WARTO BYŁO! Potwierdziło się, że pod względem odcinków specjalnych był to jeden z najbardziej spektakularnych rajdów w sezonie 2013. Emocji nie brakowało, aż do samego końca.

Przypomnijmy zatem... Rajd odbył się w przepiękną niedzielę 4 sierpnia 2013 w Gaszowicach. Była to eliminacja o Puchar Wójta Gminy Gaszowice, runda 3.
Dla nas jako załogi MG Rally Group to zwycięska runda. Zmagania ukończyliśmy na 1 miejscu w klasie II, a w generalce na 7. Czekamy jeszcze na oficjalne wyniki organizatora.

Automobilklub Ślązak zorganizował dla ok 70 załóg 2 odcinki specjalne asfaltowo - szutrowe, które mieliśmy przejechać trzykrotnie. Niestety udało się pokonać trasę tylko 2 razy. Szkoda, bo odcinki jak zwykle były wyśmienite, na tzw. "odwagę", a tej nam nie brakowało zwłaszcza, że mieliśmy przygody techniczne. 

Tradycyjnie odbyło się zapoznanie, po którym wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie. Obawialiśmy się najgorszego, czyli tego czego rajdowcy nie lubią najbardziej, kiedy sprzęt odmawia posłuszeństwa. Po przyjeździe na bazę, baliśmy się, że nie ukończymy rajdu. Zaczęło nam się ślizgać sprzęgło, biegi nie chciały wchodzić a najgorsze, że "cytryna" nie chciała jechać. Na każdej pętli dawaliśmy jednak z siebie wszystko ryzykując awarię sprzętu. Czasy po drugiej pętli były o dziwo niezłe, więc trochę poprawiły nam się humory. Kiedy organizator definitywnie poinformował nas o odwołaniu trzeciej pętli, ulżyło nam. Dowieźliśmy 1 miejsce do mety, ale wizyta w garażu niestety nas nie ominie. 

Rywalizacja zawodników była na największym poziomie, niektóre pojazdy jak słyszeliśmy wśród kibiców "latały jak na Finlandii" więc było grubo. Ale uważamy, że największą wartością dodaną tych zawodów byli KIBICE. To oni nas dopingowali i motywowali do naciskania na pedał gazu. Wielkie podziękowania kierujemy do wszystkich naszych fanów, dziękujemy sponsorowi Hookah - Chill Tea Time za obecność na rajdzie i gorący doping (było widać), dzięki dla Marcina Grzonki za namiot i krzesełka, dzięki dla Qzyna i Ani za pyszną kawkę i rogaliki, a co... Laughing Należy im się! 

Zapraszamy do GALERII, tam znajdziecie wszystkie zdjęcia. Onboardy już wkrótce na naszym kanale http://www.youtube.com/user/MGRallyGroup oraz na facebook'u https://www.facebook.com/rallygroupmg.

UWAGA!!!

Ogłaszamy wszem i wobec iż zwyciężczynią konkursu "For Fans" została MARTYNA GLENC, nomen omen nasz sponsor, szefowa Hookah - Chill Tea Time. Trafnie wytypowała nasz wynik i dlatego otrzymuje nagrodę ufundowaną przez naszego sponsora RESTAURACJĘ LEŚNĄ PERŁĘ oraz upominek od kolejnego sponsora firmy MOJITO Tomasz Dybała. Tak więc, sponsorzy sobie pomagają jak widać Laughing.

Tradycyjnie chcemy podziękować naszym sponsorom, za umożliwienie startu w zawodach, w szczególności firmie MOJITO, restauracji LEŚNA PERŁA, biurowi podróży ATLAS-TOURS, herbaciarni Hookah - Chill Tea Time szkole nauki jazdy Pegaz oraz firmie Grafnet.

Zapraszamy na odcinki już wkrótce.

zespół | MG Rally Group


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 26


Sponsorzy w sezonie 2017