Sponsorzy w sezonie 2018
 

KALENDARZ IMPREZ - sezon 2018RAJDOWY PUCHAR ŚLĄSKA 2018


 

1 runda | 18 marzec


2 runda | 22 kwiecień


3 runda | 03 czerwiec


4 runda | 19 sierpień


5 runda | 30 wrzesień


6 runda | 18 listopad
Zobacz więcej filmów z rajdów na YouTube:
vimeo.com/mgrallygroup


Zobacz więcej filmów z rajdów na YouTube:
www.youtube.com/user/MGRallyGroup

 

 

 

Udany powrót - 48 Rajd Festiwalowy

Bardzo się cieszymy, że jesteśmy na mecie 48 Rajdu Festiwalowego (10-11 czerwca 2017). Tym bardziej, że nastąpiło to po ponad dwuletniej przerwie od wspólnego jeżdżenia. Możemy jednak śmiało powiedzieć, że nie miała ona dla nas żadnego znaczenia, bo czuliśmy się tak, jakby w ogóle jej nie było.

Nasz samochód sprawował się znakomicie. Ostatni raz w Rajdzie Festiwalowym wystartowaliśmy razem w 2014 roku. W tym roku, biorąc pod uwagę, że był to nasz pierwszy po wspomnianej wyżej przerwie wspólny występ, chcieliśmy przede wszystkim dojechać do mety dobrze się przy tym bawiąc. Jednak dusze sportowców nie pozwoliły nam na to, by nie powalczyć z innymi zawodnikami jak równy z równym. Staraliśmy się osiągnąć to już pierwszego dnia podczas prologu. Niestety, zaskoczyła nas pogoda, która z minuty na minutę oddalała nas od dobrej pozycji. Wystartowaliśmy w pełnym deszczu. Popełniliśmy co prawda drobne błędy, ale tragedii nie było. Niemniej jednak rywalizację pierwszego dnia zakończyliśmy na odległej pozycji.

Trzeba dodać, że w klasie Gość, w której startowaliśmy rywalizowaliśmy z takimi mocnymi zawodnikami jak Zbigniew Gabryś (Ford Fiesta R5), Paweł Dytko (Citroen C3 Proto) oraz Arkadiusz Lechoszest (Peugeot 208 R2).

Drugi dzień to diametralna zmiana warunków pogodowych. Piękne słońce i wysoka temperatura pozwoliły nam na poprawienie sobotniego wyniku. Ostatecznie Rajd zakończyliśmy na miejscu 10 w klasie Gość oraz 32 w klasyfikacji generalnej. Na liście startowej było ponad 100 załóg, rajd ostatecznie ukończyło 86.

Trzeba przyznać, że zawody były zorganizowane na naprawdę wysokim poziomie z fantastycznymi odcinkami specjalnymi, do których szczerze chce się wrócić. Organizator przygotował dla nas prolog, który przejeżdżany był dwukrotnie w sobotę, zaś w niedzielę czekały na nas 3 odcinki specjalne pokonywane trzykrotnie, plus dodatkowy prolog pokonywany raz. Fajnie było pokazać się na opolskim rynku uroczyście wjeżdżając na rampę podczas startu i po raz drugi na mecie rajdu. Ciekawie brzmiały też nazwy odcinków specjalnych – Premiery, Debiuty, Kabarety.

„Rajd był dla nas bardzo wyjątkowy i niezwykły ponieważ potwierdził, iż mimo długiej przerwy jesteśmy zgraną drużyną. Jedyne czego nam brakuje to drobnych inwestycji w sprzęt, m.in. interkomu. Dyktowanie bez interkomu było dla mnie czymś czego chyba nigdy nie robiłem – pierwszy raz mogłem się drzeć ile wlezie. Najważniejsze jednak było to, żeby Mateusz mnie dobrze i wyraźnie słyszał, bo odcinki były bardzo szybkie i wymagające i potrzeba było niezwykłej koncentracji zarówno z mojej strony jak i ze strony Mateusza. Jednak z pętli na pętlę było coraz lepiej, poprawialiśmy czasy i byliśmy z siebie bardzo zadowoleni”  - Mariusz Marek

To drugi rajd tym samochodem w sezonie i na pewno trzeba się go jeszcze dobrze nauczyć. Poprzednim naszym samochodem Citroenem Saxo jeździliśmy kilka sezonów i znaliśmy go jak własną kieszeń. Hondy trzeba się jeszcze nauczyć, inaczej się prowadzi, jest dużo szybsza, ale też i bardziej wymagająca, ale to tylko kwestia czasu, żeby się z nią zgrać. Chcielibyśmy częściej uczestniczyć w rajdach, niestety przeszkodą są środki finansowe, a właściwie ich brak. Mamy nadzieję, że to się jednak zmieni i będziemy mogli wystartować już w pełnym cyklu rajdowym – Mateusz Glenc.

Chcielibyśmy podziękować naszym sponsorom za umożliwienie startu w tym rajdzie firmie BAUREN oraz JUŻ JADE.PL, kibicom za wspaniały doping, znajomym, którzy towarzyszyli nam od samego początku do końca rajdu, kolegom za sportową rywalizację oraz naszym cudownym żonom za wsparcie. Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce na kolejnym rajdzie.
zespół MG Rally Group

 
48 Rajd Festiwalowy


Miło nam poinformować, że już w najbliższy weekend pojawimy się na starcie 48 Rajdu Festiwalowego. Ostatni raz startowaliśmy tutaj dwa lata temu. Cieszymy się bardzo, że znowu przyjdzie nam razem rywalizować z najlepszymi zawodnikami w tak prestiżowym rajdzie.

Poniżej prezentujemy harmonogram czasowy:Zapraszamy serdecznie,
MG Rally Group
10 czerwca 2017r. Sobota godz. 08:00 ÷ 11:45 Badanie Kontrolne BK-1, Opole, domEXPO ul. Kępska 8, godz. 13:30 I Posiedzenie ZSS, Opole, domEXPO ul. Kępska 8, godz. 15:30 Odprawa Zawodników godz. 16:30 ÷ 17:35 Start Honorowy, PKC-0, Opole, Rynek 11 czerwca 2017r. Niedziela godz. 06:45  07:30 Wyjazd z Parku Zamkniętego, Opole, domEXPO ul. Kępska 8, godz. …… II posiedzenie ZSS, Biuro Rajdu – Opole, domEXPO ul. Kępska 8 godz. 17:00 Prowizoryczna klasyfikacja końcowa, Oficjalna Tablica Ogłoszeń godz. 17:30 Oficjalna Klasyfikacja Końcowa Oficjalna Tablica Ogłoszeń godz. 17:30 ÷ 17:45 Rozdanie nagród
 
Wesołych Świąt Wielkanocnych


Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, 
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, 
serdecznych spotkań w gronie rodziny 
i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja

życzy MG Rally Group

 
Sponsorzy na sezon 2017 poszukiwani

Drodzy czytelnicy!

Mamy niezwykle istotny APEL Cool Szukamy sponsorów.

Mamy już upragnione licencje RN i marzymy, aby wystartować w nie amatorskich rajdach samochodowych, a do tego jak wszyscy zapewne wiedzą potrzebne jest wsparcie. Szukamy partnerów na sezon 2017, którzy pomogą spełnić nasze marzenie. W zamian za wsparcie, dajemy od siebie 100% zaangażowania, wolę walki na odcinkach aż do ostatniego metra, moc atrakcji i adrenaliny oraz efekty naszej ciężkiej pracy. Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Pozdrawiamy,

zespół MG Rally Group
Mateusz & Mariusz

 
3 Rajd Oświęcimski - IV Runda RSMŚL

Zapraszamy
MG Rally Group


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 26


Sponsorzy w sezonie 2018